LP Sēlija radošais konkurss „VEDĒJS 2017”

Vedējs 2016

plakaats2

Kopvērtējuma tabula

Labo vārdu svētki lauku cilvēkiem

Ir noslēdzies gadskārtējais biedrības “Lauku partnerība Sēlija” rīkotais radošais konkurss “Vedējs”. Šogad konkurss norit 10.reizi. Tā mērķis ir rosināt partnerības teritorijas lauku ļaudis teikt labus vārdus par saviem kaimiņiem, sava pagasta iedzīvotājiem, kuri ir apliecinājuši savu piederību laukiem ar izpalīdzību, sabiedrisko aktivitāti un optimismu. Ir iesniegti 15 apraksti. To varoņi ir dažādu lauku dzīves jomu pārstāvji – novadpētnieki, darbīgas ģimenes, dzīvespriecīgi seniori, vietējās pašvaldības darbinieki, skolotāji.

Labo vārdu svētki lauku cilvēkiem. VEDĒJS 2015 FOTO

IMG_0779-Copy1Ir noslēdzies gadskārtējais biedrības “Lauku partnerība Sēlija” rīkotais radošais konkurss “Vedējs”. Šogad konkurss norit 10.reizi. Tā mērķis ir rosināt partnerības teritorijas lauku ļaudis teikt labus vārdus par saviem kaimiņiem, sava pagasta iedzīvotājiem, kuri ir apliecinājuši savu piederību laukiem ar izpalīdzību, sabiedrisko aktivitāti un optimismu. Ir iesniegti 15 apraksti. To varoņi ir dažādu lauku dzīves jomu pārstāvji – novadpētnieki, darbīgas ģimenes, dzīvespriecīgi seniori, vietējās pašvaldības darbinieki, skolotāji.

Vedēja titula īpašnieki

VEDĒJA titula īpašnieki,

 radošo darbu autori

Pirmā „VEDĒJS” titula īpašniece ir

„VEDĒJS 2006” RUDĪTE URBACĀNE

ilggadēja Elkšņu pamatskolas angļu valodas skolotāja un LSGCO Elkšņu 21. gaidu un 65. skautu vienības vadītāja. Viņa kļuva arī par konkursa „Latvijas lepnums 2006” laureāti.

Jaunākais partnerībā

  1. Biedrības valde izsludina ikgadējo radošo konkursu „VEDĒJS 2015”.

Darbu iesniegšana līdz 2015.gada 1.jūlijam, sūtot

elektroniski sk_medvecka@inbox.lv

vai pa pastu „LP Sēlija”, Skolas 16a, Aknīste, Aknīstes novads, LV-5208 Konkursa nolikums 2015