Biedrība “Lauku partnerība Sēlija” organizē forumu “Lauki – vide, kur vērts dzīvot” 2023

2023. gada 15. septembrī Biedrība “Lauku partnerība Sēlija” aicina uz forumu “Lauki – vide, kur vērts dzīvot” 2023, Aknīstē, atpūtas kompleksā SIA “Kalniņā”. Uz pasākumu tiek aicināts ikviens biedrības biedrs un Jēkabpils novada iedzīvotājs, kā arī esošie un potenciālie LEADER projektu iesniedzēji.

Informējam, ka no plkst. 16.00 gan biedrības, gan uzņēmēji pārdos savu produkciju un prezentēs savus pakalpojumus. Savukārt, no plkst. 18.00 visi klātesošie tiks informēti par iepriekšējās Stratēģijas, LEADER projektu finansējuma ieguldījumu lauku attīstībā, kā arī izsludināto LEADER projekta konkursa 12 kārtu.  Ilmārs Luksts (Jēkabpils novada Attīstības pārvaldes vadītājs) dalīsies informācijā par Jēkabpils novada Attīstības plānu lauku teritorijā.  Informāciju par iedzīvotāju padomēm sniegs Viesturs Razumovskis (VARAM pašvaldību departamenta direktors), bet Jolanta Smane (Dekšāres pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes priekšsēdētāja) informēs par pieredzi sabiedrības iesaisti tajās.

Par pasākuma muzikālo noformējumu parūpēsies Normunds Ņērbulis (Normis Music), pasākumu vadīs un moderēs - Vladimirs Azarovs. Vakara izskaņā baudīsim uguns teātra priekšnesumu, sarunas par nākotni, kā arī apbalvosim LEADER projekta īstenotājus.

Papildu informācija:
Biedrība “Lauku partnerība Sēlija”
tālr. 28709990