Aicinām pieteikties pieredzes apmaiņas braucienam uz Gulbeni un Alūksni

Izsludinām pieteikšanos pieredzes apmaiņas braucienam uz Gulbeni un Alūksni 24 – 25.maijā. Zemkopības ministrijas apstiprinātā projekta iesnieguma Nr.16-00-A019.400-000018 biedrības „Lauku partnerība Sēlija” Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas īstenošanas administrēšanai ietvaros.

Gulbenē viesosimies 24.maijā, un biedrība “SATEKA” informācijas un pieredzes apmaiņas pasākumam sagatavojusi programmu “LEADER projektu ieguldījums mazās uzņēmējdarbības, sabiedrības aktivizēšanā un teritorijas attīstībā Gulbenes novadā”. Plānots, ka tās ietvaros apmeklēsim dažādus pārtikas ražošanas uzņēmumus, tūrisma pakalpojumu sniedzējus, koka izstrādājumu ražošanas un auto remontpakalpojumu uzņēmumu. Dienas programma šeit.

Savukārt Alūksnes lauku partnerība mūs uzņems 25.maijā. Partnerība piedāvā informācijas un pieredzes apmaiņas pasākumu VRG “Labā prakse SVVA stratēģijas īstenošanā un LEADER projekti vietējās ekonomikas attīstībai”, tās ietvaros apmeklēsim dažādus tūrisma pakalpojumu sniedzējus, šūšanas darbnīcu un metāla izstrādājumu ražotni. Dienas programma šeit.

Brauciena programmā iespējamas nelielas izmaiņas.

Pretendents tiks vērtēts pēc atbilstības mērķgrupai (balstoties uz piedāvātās programmas objektiem), motivācijas vēstules, līdzšinējās aktivitātes teritorijā un sadarbības ar biedrību “Lauku partnerība Sēlija” līdz šim.

Pieteikuma vēstuli (max A4) brīvā formā gaidīsim uz epasta adresi partneriba.selija@inbox.lv līdz 18.05.2022.