Vai Tevi interesē sabiedrībā aktuāli jautājumi?

Piedalies sarunā un nozīmīgā pētījumā – dalies ar savām idejām, domām un pieredzi, kā arī uzklausi citu jauniešu pieredzi!

Mēs aicinām jauniešus visā Eiropā piedalīties fokusa grupu diskusijās par vienu no pašlaik būtiskākajiem un sabiedrībā aktuālākajiem jautājumiem. Dalība 2,5 h diskusijā tiks atlīdzināta ar dāvanu karti 30 eiro vērtībā. Tiem dalībniekiem, kuri piedalīsies klātienes diskusijā 19. augustā, tiks atlīdzināti arī ceļa izdevumi.  Viena no sarunām notiks 19. augustā klātienē Rīgā pasākumu telpās "Teikums", bet otra – 26. augustā tiešsaistē, tāpēc neatkarīgi no tā, kurā vietā Latvijā Tu dzīvo, varēsi piedalīties sarunā!

Diskusija ir daļa no pētījuma Eiropas Komisijas DEAR programmas projekta ietvaros, kas palīdzēs NVO un brīvprātīgajām organizācijām saprast sabiedrisko domu par mūsdienu būtiskākajiem jautājumiem.

Aizpildi īsu pieteikuma aptaujas anketu ar pamata informāciju par sevi, lai nodrošinātu dalībnieku dažādību, un gaidi ziņu no mums par iespēju piedalīties sarunā 19. vai 26. augustā. Pieteikuma veidlapa: https://latvia.questionpro.com/t/AMzT2ZnhwK

Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt uz tālruņa numuru: 26408763, vai rakstīt uz e-pastu: ariana@zalabriviba.lv

Biedrības „Zaļā brīvība” komanda"