Metāla plazmas griešanas iekārta SIA "Gravānu darbnīca"

Projekta mērķis ir  veicināt SIA "Gravānu darbnīca" konkurētspēju iegādājoties mūsdienīgu iekārtu, tādējādi palielinot saražotās un realizētās produkcijas apjomu, kā arī radīt jaunu nepilna laika darbavietu.

SIA "Gravānu darbnīca" informāciju par Leader atbalsta iespēju ieguva no plazmas griešanas iekārtas ražotāja, kura viens no klientiem bija šādu projektu realizējis un 70% atbalstu saņēmis. SIA "Gravānu darbnīca" projektu sagatavot palīdzēja Lauku konsultāciju centra darbinieki. Pēc projekta apstiprināšanas, tika veikti iekārtas pasūtīšanas un iegādes pasākumi.

SIA "Gravānu darbnīca" dibināta 2002. gadā ar mērķi kļūt par profesionālu un atpazīstamu līderi metālapstrādes nozarē. Kompānijas veiksme ir balstīta uz godīgu, atbildīgu biznesu un ētisku attieksmi. Galvenais uzņēmuma darbības veids ir metālapstrāde un tērauda izstrādājumu ražošana.

SIA "Gravānu darbnīca" saviem klientiem piedāvā plašu ar metālapstrādi saistītu pakalpojumu klāstu, kurā ietilpst rasējuma izstrāde, projektu izstrāde, metāla griešana, zāģēšana, locīšana, metināšana, virpošana, frēzēšana un slīpēšana, kā arī uzstādīšanas un montāžas darbi.

  SIA "Gravānu darbnīca" izgatavo dažādus darbgaldus, šķērstransportierus, estakādes kokapstrādei, skaidu kustīgās grīdas brikešu un granulu ražotājiem, kāpņu un margu sistēmas lielveikaliem un atpūtas centriem u.c. konstrukcijas, nodrošina arī konstrukciju karsto cinkošanu, kā arī sniedz pakalpojumus autotransporta, ceļu būves, lauksaimniecības, mežizstrādes, kokapstrādes tehnikas remontam un atjaunošanai. Tāpat izgatavo visa veida skārda izstrādājumus, arī dūmvadus, strādā ar skārda jumta un sienu profiliem.

Kopējās projekta izmaksas ir 36905.00EUR ar publiskā finansējuma daļu 30500.00EUR un privātā finansējuma daļu 30498.00EUR.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit .

Vairāk informācijas par SIA "Gravānu darbnīca" šeit .
 

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests